Wydrukuj tę stronę
środa, 15 czerwiec 2022 10:45

Spółka Morska Farma Wiatrowa Bałtyk II oraz Morska Farma Wiatrowa Bałtyk III zaprasza na spotkanie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Spółek Morska Farma Wiatrowa Bałtyk II oraz Morska Farma Wiatrowa Bałtyk III, realizujących projekty morskich farm wiatrowych wraz z infrastrukturą służącą do wyprowadzenie mocy („Projekty”), mając na względzie potrzebę podpisania umów służebności przesyłu na potrzeby infrastruktury elektroenergetycznej niniejszej inwestycji, chcielibyśmy uprzejmie zaprosić do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym na ten temat.

Celem spotkania jest zaprezentowanie obecnej strategii zmierzającej do ustanowienia służebności przesyłu na działkach znajdujących się na trasie kabli eksportowych Projektów oraz planowanych działań w zakresie badań geologicznych i geotechnicznych, niezbędnych do przeprowadzania na potrzeby tej infrastruktury.

Spotkanie planowane jest na 21 czerwca br. w świetlicy Centrum Kultury Gminy Ustka w Duninowie w godz. 16:00-17:00. Spotkanie będzie miało charakter roboczy.

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osobą do kontaktu we wszystkich sprawach powiązanych ze spotkaniem oraz potwierdzenia obecności na spotkaniu jest Kinga Zbucka (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 451 174 278) i Magdalena Klera-Nowopolska (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 516 494 751).

Czytany 197 razy
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com