Wydrukuj tę stronę
piątek, 24 lipiec 2015 11:24

Regulamin w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi.

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas czerwcowej sesji Rada Gminy Ustka przyjęła uchwałą Nr VIII.83.2015 „Regulamin w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi”.

Dokument zawiera zapisy dotyczące prowadzenia konsultacji z organizacjami w sprawach ważnych dla Gminy. Ustalono w nim m.in. formy konsultowania aktów prawnych, procedury zgłaszania potrzeb przeprowadzania konsultacji, sposób ich ogłoszenia, długość trwania czy zasady dotyczące sprawozdawczości.

Sam Regulamin również był konsultowany z organizacjami działającymi na terenie Gminy. Wyniki konsultacji znajdują się w zakładce: „Konsultacje dla Organizacji”.

Pierwsze planowane przez Gminę konsultacje prowadzone w oparciu o opisany dokument będą dotyczyć Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2016.

Czytany 1225 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 lipiec 2015 11:46
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com