ds. pozyskiwania funduszy

Drukuj

Aleksander Duszny
pokój nr 109
tel. (59) 815-24-53

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aleksandra Sieńko
pokój nr 109
tel. (59) 815-24-53
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Monika Adamczewska
pokój nr 110
tel. (59) 815 24 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Do zadań stanowiska ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych należy w szczególności:

 

1. Gromadzenie i udostępnianie organizacjom i mieszkańcom gminy przepisów prawa Unii Europejskiej oraz informacji o programach pomocowych krajowych i zagranicznych.
2. Współtworzenie strategii rozwoju lokalnego, strategii rozwoju Gminy i innych programów spójnych z regionalnymi i krajowymi, umożliwiającymi aplikowanie o środki zewnętrzne samodzielnie lub wspólnie z innymi podmiotami.
3. Koordynacja i monitoring w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych w obszarze funkcjonowania poszczególnych stanowisk.
4. Przygotowywanie przy współpracy pracowników merytorycznych wniosków o dofinansowanie zadań współfinansowanych przez Unię Europejską oraz instytucje i organizacje działające w kraju.
5. Współpraca z pracownikami merytorycznymi przy realizacji zadań współfinansowanych przez Unię Europejską oraz instytucje i organizacje działające w kraju.
6. Rozliczanie przy współpracy pracowników merytorycznych otrzymanych dotacji na zadania współfinansowane przez Unię Europejską oraz instytucje i organizacje działające w kraju.
7. Prowadzenie rejestru wniosków o dofinansowanie zadań współfinansowanych przez Unię Europejską oraz instytucje i organizacje działające w kraju.
8. Udzielanie pomocy i czynny udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie i ich realizacji przez jednostki organizacyjne i pomocnicze Gminy oraz inne instytucje i organizacje. 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com