ds. ochrony krajobrazu

Drukuj

Karolina Maciejczyk
pokój nr 2
tel. (59) 815 24 56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do zadań stanowiska d/s ochrony krajobrazu należy w szczególności:

  1. Prowadzenie spraw związanych z ochroną krajobraz, rewitalizacją oraz przeprowadzanie w tym zakresie stosownych procedur.
  2. Prowadzenie spraw związanych z przeprowadzeniem procedury planistycznej w zakresie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Ustka.
  3. Współdziałanie ze stanowiskiem ds. promocji Gminy przy prowadzeniu ewidencji zabytków, tworzenie i realizacja Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami, współpraca z konserwatorem Zabytków.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com