d/s gospodarki odpadami komunalnymi

Drukuj

Magdalena Zdunek, Sabrina Motylak
pokój nr 4
tel. (59) 815-24-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do  zadań na stanowisku d/s gospodarki odpadami komunalnymi, promocji i ochrony środowiska należy w szczególności:

  1. Wdrożenie systemu gospodarki odpadami komunalnymi, zgodnie z uregulowaniami  zawartymi w ustawie z dnia 13 września 1996 roku, o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2012 roku, poz. 391 ze zmianami) i prowadzenie spraw z tego zakresu.
  2. Ponad gospodarkę odpadami komunalnymi:
    1. prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z utrzymaniem czystości i porządku terenów publicznych Gminy Ustka,
    2. koordynowanie i prowadzenie akcji „sprzątanie świata” i konkursu na najczystszą miejscowość w gminie,
  3. Przy realizacji zadań określonych w punktach poprzednich ma Pani obowiązek współpracować z innymi stanowiskami pracy.
  4. Prowadzenie spraw promocji gminy w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi i ochrony środowiska, redagowanie materiałów  reklamowych, harmonogramów wywozów odpadów i innych dotyczących ww spraw, ścisła współpraca z redaktorem naczelnym gminnej gazetki publikującej artykuły gminne.
  5. Sprawowanie zastępstwa stanowiska ds. ochrony środowiska.
  6. Wykonywanie innych czynności wynikających z przepisów prawa oraz zleconych przez Wójta.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com